Support Us : companyname@mail.com

EMAIL

info@inokim.com.tr

Bizi Arayın

0546 552 24 57

Biz Sizi Arayalım

ÜRÜNLERİMİZ

Flekso Temizleyici 

Flekso Temizleyici 

 

Boyanın yoğunluğuna göre 5 ile 10 kat oranında su ile seyreltilerek kullanılır. Boyayı gözeneklerinden yukarı doru temizleyerek net bir temizlik sağlar. Temizlik sonrası su ile durulamak gerekir. Gözeneklere hava tutularak boyanın tKitap baskısı, Rölyef baskı ,Gazete,  Ambalaj ve özellikle nitelikli gıda ambalajlarının  üretimini yapan fabrikaların flekso  yüzeylerindeki boyaların temizliğinde kullanılır.Gözeneklere girmiş boyaları yukarı çıkararak baskı kalitesini artırır. Su ile seyreltildiğinden ekonomik bir üründür. Makina aksamlarına zarar vermez.emizliği kontrol edilerek baskı işlemine devam edilebilir.

 

Flekso temizleyici gözle görülmeyecek şekilde küçük olan gözeneklerdeki boyaları bir mıknatıs gibi yukarı çekerek temizler.

Gözeneklerdeki kurumuş boyayı dahi üstün ıslatma özelliği sayesinde tüm gözeneklerine ulaşır ve temizlenmesine yardımcı olur.

Düzenli temizlemede temizleme işlemini daha kolaylaştırır.

Kokusu rahatsız edici değildir.

Malzemeye herhangi bir zararı yoktur.

Düz yüzeylerde beklemeden temizlik sağlar ancak çıkması zor boya temizliğin'de özellikle gözeneklerdeki boyanın çıkarılmasında krieger isoclean  yüzeyde 5 veya 10 dakika kadar bekletildiğinde tüm su bazlı boyanın temizlendiği görülür.

Özellikle Flekso' un gözeneklerindeki boyanın temizlenmesi sıcak su ile veya bazı kimyasallarla yüzeyseldir. Ancak PRİNTİNG CLEANER 100  ürünümüzde temizleme işlemi çok  kolaydır. Ürünümüz 5 ile 10 kat su ile seyreltildiğinde oldukça ekonomiktir.

 

 

Ekonomik Mükemmel temizleme gücü,

Dik yüzeylerde etkili

Baskı Kalitesi; gözeneklerin boyayı daha iyi tutması.

Düzgün renk dağılımı ,firenin çok daha azalması.

Yanıcı değil, Güvenli

Uğraşmadan temizlik; kolay kuruma, zamandan tasarruf.

Firma ve Çalışan memnuniyeti.

Çevreci, Biyolojik parçalanma özelliği.